ריטריט גלישה

לחיות את החלום. שילוב מושלם של חופים מדהימים, אוכל טוב, מסיבות וכמובן גלים אינסופיים. הריטריטים שלנו מתאימים לכל הרמות וכוללים הדרכה צמודה של זיו ואביעד עם תוכנית אימונים המתחילה עוד בארץ. 

היעדים שלנו: סרי לנקה, פנמה ומרוקו. 

קבוצות גלישה

שיעורים קבוצתיים מתקיימים כל יום לפי מצב הגלים! בשיעורי קבוצה המטרה העיקרית היא חיזוק העצמאות שלכם במים. בשיעורים נשמור על יחס אישי ונעניק כלים לכל משתתפת ומשתתף להרגיש טוב במים, להתקדם בגלישה ולהגיע למקסימום הנאה. ניתן להשתבץ באופן עצמאי ככה שיתאים ללו"ז האישי שלכם, בתיאום מראש.

קורס גלישה

אנחנו מזמינים אתכם לקורס גלישה בן חמישה מפגשים. מטרת הקורס היא להעניק את כל הכלים שאתם צריכים כדי להכנס לעולם הגלישה בביטחון ותחושת מסוגלות מלאה בעצמכם. הקורס מבוסס על התקדמות אישית בקצב אותו אתם מכתיבים. את הקורס ילווה סילבוס עשיר ומלמד המשלב שיטות שונות- אימונים, video analyze, הנחיות לעבודה עצמאיות ועוד. את הקורס נעביר ברגישות, הקשבה תוך הבאתכם למימוש היעדים האישיים שלכם בעולם הגלישה.

אירועים וימי כיף

האירועים שלנו מותאמים לכל קבוצה – ימי כיף לעבודה, משפחה וחברים. החצר פתוחה לאירועים מגוונים, רבי משתתפים, כשבמרכזם עומדת חוויית הגלישה והים! את האירועים אנחנו בונים בשיתוף מלא איתכם והם יכולים לכלול סדנאות ODT, יוגה, פעילויות חוף וכמובן כיף במים.

הצעד הראשון שלכם בים מתחיל פה >>

אנחנו זמינים לכל שאלה בכל שעה 🙂